phone-24-whirte

(099) 484-31-17

email-white

asta.afs@gmail.com

calendar-white

Пн-Пт 9:00 - 17:30 

ANTIFIRE TEXTILE&PAPER

ОГНЕБИОЗАЩИТА для ткани и бумаги ANTIFIRE TEXTILE&PAPER 

НАЗНАЧЕНИЕ:

ANTIFIRE TEXTILE&PAPER це комплексний засіб для вогнезахисної обробки текстильних матеріалів (штор, занавісок, декорацій, оббивки меблів, шпалер, килимового покриття, одягу (без прямого контакту з тілом), навісів, наметів, технічних тканин, нетканих матеріалів та інших виробів, що експлуатуються у вертикальному положенні) в громадських, навчальних, медичних, торгових, розважальних, військових, житлових і виробничих будівлях та приміщеннях. Вогнезахищена тканина може експлуатуватися в середині опалювальних та неопалюваних приміщень без прямого попадання води та агресивних розчинів.

Вогнебіозахисне просочення має антисептичні властивості та здатне захистити текстильні матеріали від біологічного руйнування. Вогнебіозахисне просочення «ANTIFIRE TEXTILE & PAPER» не змінює колір та фактура тканин, не призводить до огрубіння обробленого матеріалу.

Вогнебіозахисне просочення «ANTIFIRE TEXTILE & PAPER» забезпечує важко займистість текстильних матеріалів за умови обробляння способом «поверхневого нанесення» (розпилення, занурення).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Текстильні поверхні, на які будуть наносити вогнезахисне просочення, необхідно очистити від пилу, бруду, жирових забруднень. Поверхня тканини, підготовлена під нанесення, повинна бути сухою, не бути обробленою олією або масляними фарбами.

 

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Вогнезахисне просочення «ANTIFIRE TEXTILE & PAPER» поставляється у концентраті та потребує розведення 1:3 по вазі (до 1 кг концентрату додаємо 3л=3кг води).

Після додавання холодної (водопровідної) води та ретельного перемішування, засіб має однорідну прозору консистенцію. Під час зберігання готового розчину можлива поява незначного осаду, що повністю зникає при перемішуванні.

 

ВИТРАТИ:

Витрата готового розчину для забезпечення важкозаймистості матеріалу залежить від щільності та складу тканини. Витрата для 7 типів популярних тканин наведені у таблиці

Тип тканини

Матеріал тканини

Витрата готового розчину

Фалма (щільність 116г/м2)

100% віскоза

121,5 г/м2

Брезент (щільність 379 г/м2)

25% бавовна, 70% джут,

5% ПЕ

514,0 г/м2

Двунитка (щільність 240 г/м2)

100% бавовна

266,0 г/м2

Тканина для живопису (щільність 235 г/м2)

100% льон

256,0 г/м2

Велюр (щільність 314 г/м2)

100% бавовна

335,0 г/м2

Блекаут рогожка (щільність 320 г/м2)

100% ПЕ

425,0 г/м2

Блекаут двухстороній (щільність 335 г/м2)

100% ПЕ

326,0 г/м2

 

НАНЕСЕННЯ ЗАСОБУ:

Нанесення засобу на тканину рекомендовано здійснювати при температурі навколишнього середовища та оброблюваної поверхні не нижче +10ºС та відносній вологості повітря не більше 70%.

При обробці, методом розпилення, натуральних тканин, робочий розчин наноситься за 1-2 шари, при просоченні синтетичних чи комбінованих тканини необхідно нанести засіб в 2-3 шари з просушкою між нанесеннями не менше 3 години при температурі 18-25ºС. При обробці щільних текстильних матеріалів потрібно розпиляти засіб на поверхню з обох боків. Нанесення засобу потрібно здійснювати рівномірно без пропусків.

Можливе обробляння текстильних матеріалів шляхом занурення в робочий розчин просочення «ANTIFIRE TEXTILE & PAPER».  Витримку тканини в робочому розчині необхідно проводити до повного намокання тканини. При обробці, методом занурення, натуральні тканини, замочуємо в робочому розчині 1-2 рази, для синтетичних чи комбінованих тканин необхідно занурити останні в робочий розчин 2-3 рази з просушкою між зануреннями не менше 3 години при температурі 18-25ºС.

 Час повного висихання поверхні тканини складає не менше 24 годин при температурі 16-20°С та відносної вологості повітря 60%. Під час висихання необхідно забезпечити провітрювання обробленої поверхні та ізолювати від попадання атмосферних опадів або іншої вологи.

 

ТЕРМІН ЗАХИСТУ:

Термін збереження вогнебіозахисного ефекту не менше 3 років в сухому приміщенні, або до першого прання, вологої чистки, чи потрапляння води на оброблену поверхню.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Вогнезахисна речовина «ANTIFIRE TEXTILE & PAPER» відповідно до токсично-гігієнічного паспорту відноситься до помірно-небезпечних речовин. При використанні вогнезахисного засобу необхідно дотримуватись стандартів безпеки згідно з ДСТУ Б А.3.2-7. При роботі з речовиною використовувати індивідуальні засоби захисту (окуляри, захисний одяг, гумові рукавиці) При попаданні засобу на шкіру змити його великою кількістю води, потім промити милом і водою. При попаданні в очі слід негайно промити проточною водою (не менше 10 хвилин) при широко розкритій очній щілині. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАСПОРТУВАННЯ:

Пожежовибухобезпечний. Зберігати та транспортувати в оригінальні, щільно закритій тарі, окремо від харчових продуктів, напоїв, кормів. Зберігати вогнезахисний засіб слід в сухих опалюваних приміщеннях при температурі від +5°С до +40°С на відстані не менше 1,5-2 м від джерел опалення. Тримати в недоступному для дітей місці. Транспортування засобу здійснюється усіма видами критого транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту в умовах, що забезпечують збереження упаковки від пошкоджень. Перевозити слід при температурі від -5°С до +40°С. Засіб зберігає свої властивості до 5 циклів заморожування. Після розморожування і перемішування властивості засобу зберігаються. Після розморожування необхідно провести оцінку цілісності тари, відсутності порушення її герметичності.

Термін зберігання 18 місяців.

 

СКЛАД:

Органічні і неорганічні антипірени, біоциди, вода.

 

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «АСТА», м.Київ, вул.Ізюмська. 5

ТУ У 20.5-41197571-001:2019